Hafrsfjord menighet > Barn > Barn 0-5 år > 4 år: Utdeling av 4-årsbok

4 år: Utdeling av 4-årsbok FEST PÅ SLOTTET


Alle barn i menigheten som fyller 4 år i det aktuelle kalenderåret vil motta invitasjon i posten til å være med på FEST PÅ SLOTTET og få 4-årsbok. Arrangementet avholdes normalt i løpet av høstsemesteret. 

Menighetens trosopplæringsplan ønsker at 4-åringene skal få oppleve kirken som et kjekt og spennende hus, som også er deres hus, at de kan få bli bedre kjent med Jesus som en trofast venn som elsker dem og liker å være sammen med barna. Vi ønsker også at arrangementet skal gi anledning til å få nye venner og introdusere dem for Søndagsskolen. 

Dette gjøres gjennom at barna inviteres til 4-årsklubb på Hafrsfjordsenteret (én samling á 2 timer) der de får bli litt kjent med boken de skal få, leke, synge, ha fortellerstund, lage noe fint og spise litt sammen. De inviteres samtidig til gudstjeneste den påfølgende søndagen med utdeling av 4-årsboken og pølsefest etterpå.


Følg med i posten og meld dere her!