5 år: Barabbas


Alle barn som er døpt og bor i menigheten som fyller 5 år i det aktuelle kalenderåret vil motta invitasjon i posten til å være med på en kjekk påskesamling på Hafrsfjordsenteret. Er du ikke døpt kan du også melde deg på, det er åpent for alle som vil.

Menigheten ønsker at 5-åringene skal få bli bedre kjent med påskens budskap og dens betydning gjennom ulike sanser og ved å skape noe selv. Dette gjøres gjennom Barabbas-samlingen.

Vi møtes en ettermiddag før påske og barna får høre en spennende historie fra Bibelen om Barabbas. Det blir kjekke aktiviteter og vi spiser litt mat sammen. På slutten av samlingen får barna boken om Barabbas med seg hjem i gave.


Følg med i posten og på hjemmesiden vår og meld dere på!

Kontakt:


Menighetspedagog
Silje Marøy Skogerbø
51 84 04 00
92 23 16 52
Send e-post

Tilbake