6 år: utdeling 6-årsbok


Fyller du 6 år i i år? De som er døpt og bor i menigheten vil motta en invitasjon i posten til å få 6-årsbok! Er du ikke døpt kan du også melde deg på, alle er hjertelig velkomne.

Menigheten ønsker at 6-åringene skal kjenne seg sett og hørt og få en forståelse av at de er elsket av Jesus. Derfor inviterer vi barna til en samling på Hafrsfjordsenteret der de får bli litt kjent med boken de skal få.

Vi skal også leke, synge, lage noe fint og spise litt sammen. De inviteres samtidig til gudstjeneste den påfølgende søndagen med utdeling av 6-årsboken. Arrangementet avholdes i løpet av høstsemesteret.

Følg med i posten og på hjemmesiden vår og meld dere på!  Ikke fått brev? - Ta kontakt med menighetskontoret.

 

Kontakt:


Menighetspedagog
Silje Marøy Skogerbø
51 84 04 00
92 23 16 52
Send e-post

Tilbake